Yaşam Koçluğu

Yaşam koçluğu, bir koçluk sanatı olmakla beraber, yaşam koçu aracılığıyla bireylerin duygu durumunu, motivasyonunu ve bakış açısını genişleterek aslında belirlemiş oldukları ve varmak istedikleri hedefe ulaşmaları için yardımcı olma sürecidir. 

Her insanın içini dökmesine ihtiyacı vardır. Yanında ağlayabildiği bir dosta, sırlarını anlatıp ferahlayacağı, iki lafın belini kırmak istediği, soluklanacağı , omuzunda huzur bulduğu bir dosta….hangimiz ihtiyaç duymayız ki? Hangimiz kendi hapishanemizde yalnızlığın ipiyle asılmak, kendi kör karanlığımızda kaybolmak isteriz? Elbetteki istemeyiz.Eminim ki herbirimizin çok olmasa da bir tane de olsa yakınında böyle birisi vardır. Açıp saatlerce derdimizi anlattığımız, paylaştığımız karanlık dünyamıza zaman zaman aydınlık bir pencere olan biri vardır, hayatınızda. Yanınızdayken biraz hafiflersiniz, ancak gittiğinde götürür kendisiyle birlikte yaslandığınız omuzunu ve aydınlık penceresini, farkına varırsınızki herkesin kendi penceresi olmalı ve kendi aydınlığı. Çünkü herkesin sorununun çözümü, kendisindedir. Nasıl mı diyorsunuz? Sizi çözümlerinizin farkına ancak profesyonel bir koç vardırabilir.Çünkü koç sizi, dostunuz gibi dinlemez, sizin gibi dinler, sizin gibi anlar, söylemediklerinizi de duyar, isterseniz size duyurur, yani koç size ayna olur.Çözümlerinizi görmenizi sağlar, potansiyel gücünüzü, alternatif çözüm yollarınızı, güçlü yanlarınızı, yaşam amacınızı, değerlerinizi farkettirir. 

Yıldız yaşam koçluğu, kendine özgü yaklaşımıyla, geçmiş yaşam temizliğini yapmanızı sağlar, geçmişle yüzleşmenizi, geçmişin tüm olumsuz yüklerinden kurtulmanıza yardımcı olur.Tüm yaşam yüklerinden kurtulmak ve özgürleşmek sizin de hakkınız. Yıldız yaşam koçluğu, NLP, EFT,  Bioenerji ve bilinçaltı değişim tekniklerinden faydalanmaktadır.Uyguladığımız tüm teknikler kişisel gelişim amacına yönelik olup, tıbbi tanı ve tedavi amaçlı değildir.

Yıldız Koçluk AKADEMİSİ

Siz de destek, fikir ve öneri almak için bizimle irtibata geçin!